Dárkový poukaz

 
 

Dárkový poukaz můžete zakoupit pro Kurz na obnovu zraku  a také Kurz péče o páteř a pohybový aparát. Záleží na Vás, který si vyberete.

Nabízím Vám více verzí ceny:

 

Dárkový poukaz za 2.500,- Kč

– je to základní verze dárkového poukazu, která zajišťuje rezervaci místa ve Vámi vybraném termínu, ale doplatek si musí obdarovaný hradit sám (nebo jej za něj doplatíte Vy před kurzem).

   

 

Dárkový poukaz v plné ceně kurzu

plná cena daného kurzu

- verze dárkového poukazu, která opravňuje k účasti kurzu ve Vámi vybraném termínu, zajišťuje účast bez dalšího doplatku.

  

 

Dárkový poukaz v ceně vyšší než 2.500,- Kč, ale nižší než plná cena kurzu

- zaplatíte Vámi zvolenou částku a pak dárkový poukaz zajišťuje rezervaci místa ve Vámi vybraném termínu a obdarovaný (nebo Vy před kurzem) doplatí chybějící částku, stejně jako v základní verzi

 

 

 

 

 

 

Úvod

 

Kontakt

Hana Vynohradnyková (Lacinová) Prosím o trpělivost, občas se nacházím na místech, kde může být slabší nebo kolísavý signál, proto se někdy nedá dovolat nebo se přeruší hovor. V době konání kurzů se může stát, že hovory nepřijímám, protože se naplno věnuji klientům. Na zmeškané hovory pak vždy zpětně reaguji. Děkuji za pochopení. +420 606 792 432 hancesty@seznam.cz