Ohlasy účastníků kurzů v roce 2017

 

 

Milá Haničko a Štěpáne, až dnes jsem se dostala napsat vám malou sebereflexi a reflexi mého pobytu na kurzíku cvičení páteře. Nevím  čím dřív začít ze všeho hezkého, co jsem s vámi, s Tebou zažila. Byla  jsem moc spokojená s organizací kurzíku, náplní, Tvou zodpovědností a řádem, pečlivému věnování se každé z nás, opravování chyb v cvičení a taky nepřebernou studnicí Tvých znalostí, nabídek, o co nás ještě můžeš obohatit. Především ale  oceňuji Tvůj laskavý milý přístup k nám - frekventantům… žádná kritika, spěch, netrpělivost, když „nám to ne a ne jít podle Tvých instrukcí“. Účinek na těle i na duši umocňovaly krásné prosluněné barevné  podzimní dny s „povinnými“procházkami v obklopujících lesích před odpoledním cvičením. Program nabitý na 110%. Kdo dnes takové nasazení za tak slušnou cenu nabízí? Mám své zkušenosti a tak říkám “neznám druhou takovou“. Vzhledem k tomu, že pracuji, vybrala jsem si z celé rozcvičky “kratší“ sestavu, abych poskytla tělu “nezbytnou preventivní opateru“, ale i léčebnou  část na klouby. Snad mi to vydrží a cvičení zůstane  v programu dnů jako čištění  zubů. Domů jsem se vrátila  s „mladším pohyblivějším tělem“ a odpočinutá. Snažila jsem se tady na Ostravsku najít někoho, kdo by podobná cvičení, jako nabízíš mimo kurzy ty, vedl a bohužel nikdo takový není. Tak závidím lidem, kteří jsou poblíž míst konání Tvých akcí. Opakování je Matka moudrosti, tak se možná příští rok rozjedu za Tebou zas, i když je to téměř 400km.

Poděkování posílá a zdraví vás oba Jana

 

 

Zúčastnila jsem se kurzu, který se zabýval naším tělem a jeho problémy,  pohybem a jeho blahodárným účinkem na naši tělesnou schránku. Kurs si vymyslela a úžasně připravila Hanka Lacinová a realizovala ho v překrásné přírodě Plzeňského kraje. Ubytování ve škole v přírodě v  pokojích se sociálním zařízení, jídlo 3x denně výborně uvařené místními kuchařkami.

Cvičily jsme denně rozcvičku Borise Tichanovského, povídaly si a vyzkoušely i jiná cvičení posilující naše tělo. Zkusily si medovou masáž, masáž kameny, naučily se správně chodit. O polední přestávce jsme se prošly v místních lesích, kde jsme obdivovaly nejen krásy podzimu, ale i obrovské kameny roztroušené všude v lesích. Večer jsme už jen relaxovaly a poslouchaly povídání Haničky.

Pobyt vřele  doporučuji všem, kdo si chtějí odpočinout, vypnout mozek od všedních starostí, zrelaxovat a v neposlední řadě se hodně dozvědět. Hanka je výjimečný člověk nabitý vědomostmi, laskavostí, trpělivostí a uměním vše co ví a umí předat ostatním, umí předat své nadšení a energii. 

A. Pytlová

 

 

Dobrý den,
děkuji za pěkné dny prožité na Vašem kurzu péče o páteř a pohybový aparát, který se konal ve dnech 20.4. - 24.4.2016 ve Škole v přírodě Sklárna u obce Žihle.
Procházky po okolí byly úžasné. Cvičení je cílené a každému  účastníku kurzu užitečné, i když přijede s různými potížemi. Ubytování i strava mi vyhovovala. Přítomnost dětí nám vůbec nevadila. Váš přístup ke všem byl obdivuhodný. Péče o nás musela být vyčerpávající. V roce 2015 jsem se zúčastnila i kurzu na obnovu zraku, který  pořádáte již několik let v Lažišti u Prachatic v jižních Čechách. Byla jsem tam nadšená, proto jsem se přihlásila i na Váš nový kurz, který překonal mé očekávání.
Ještě jednou děkuji M.R.

 

 

 

Moc děkuji za to, že absolvování kurzu ve mne probudilo lásku a úctu k mému tělu. Začala jsem si jej více uvědomovat. A to je myslím přesně cesta k tomu, aby člověk začal cvičit a uvědomil si, že to dělá pro sebe. Tělo na to bude určitě následně pozitivně reagovat. Moc se mi líbilo, že i večer byl program - přednášky na různá témata, ze kterých se následně vyvinula diskuse, byly hodně obohacující. Takže Haničko a Štěpáne - ještě jednou děkuji za skvělý kurz.

B.S. Praha

 

 

Milá Hanko a Štěpáne, děkuji Vám za příjemně prožité dny ve Vaší společnosti. Kurz v tak krásné přírodě a pohodové atmosféře byl pro mne balzámem pro tělo i duši.            JL

 

 

Příjemný podvečer Hanko 

Moc děkuji za přínosný kurz, plný pro mě tak zajímavých informací a praktik. Vím, píšu se zpožděním, ale chtěla jsem počkat, až opadne eufórie z kurzu a začne mi to myslet 

Díky kurzu jsem se zase posunula o pěkný krok vpřed a dostala do pohody svůj pohybový aparát, který na podzim 2015 začal zlobit – ne stárnutím, ale v návaznosti na psýchu, kde to všechno většinou začíná. Takže ještě zapracovat zde. Avšak návod už jsem dostala - při různém vzájemném povídání s Tebou i ostatními děvčaty a hlavně v jedné z knih, které jsi nám poskytla během kurzu k pročtení.

Musím říci, že mě nadchlo i to místo pořádání kurzu. Za prvé: netušila jsem, jak nádherná příroda v této části naší země je (velmi jsme si ji pak užily na zpáteční cestě s Renatou). A za druhé: být v komplexu školy v přírodě ve společnosti dětí bylo přímo oblažující pro duši.

Přeji Ti, ať se Tobě i Tvému partnerovi daří a ať se Vaše kurzy plní spoustou lidí, kteří nečekají, až budou vyléčeni, ale aktivně na tom pracují. A doufám, že se opět uvidíme nejspíš kurzu obnovy zraku.

S úctou

V.Č.

 

 

 

 

Kurz péče o páteř a pohybový aparát

Termíny

Ohlasy

Přihláška

Úvod

www.hanka-lacinova.cz

 

 

Kontakt

Hana Vynohradnyková (Lacinová) Prosím o trpělivost, občas se nacházím na místech, kde může být slabší nebo kolísavý signál, proto se někdy nedá dovolat nebo se přeruší hovor. V době konání kurzů se může stát, že hovory nepřijímám, protože se naplno věnuji klientům. Na zmeškané hovory pak vždy zpětně reaguji. Děkuji za pochopení. +420 606 792 432 hancesty@seznam.cz